Haberler

“Osmaniye ve Çevre İllerde Makine Teknolojileri Mesleki Eğitimlerinin Kalitesinin Arttırılması Projesi”  tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Operasyonu Hibe programı kapsamında; Odamız tarafından hazırlanan ve yürütülecek olan “Osmaniye ve Çevre İllerde Makine Teknolojileri Mesleki Eğitimlerinin Kalitesinin Arttırılması Projesi”  tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Bölgemizde yer alan Ticaret Oda ve Borsaları ile çok sayıda üyemiz katılım sağladılar.  

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, “Bu proje ile amacımız ilimizde yer alan firmalarımızın makine teknolojisi alanında yenilik ve teknolojilere daha fazla hakim olarak kalitenin arttırılmasının sağlanmasıdır. Bu amaca yönelik olarak makine teknolojileri alanında görev yapan makine öğretmenlerine bir eğitim alanı oluşturularak “eğitici eğitimleri” verilecektir.

Projenin amacına uygun olarak başta ilimiz olmak üzere çevre illerimizi de kapsayacak şekilde yürütülmesi ile ilimizin ve bölgemizin sosyal ve ekonomik kalkınması sağlanacaktır.

Bu vesile ile Projeden sorumlu Genel Sekreter Yardımcımız Mehmet Akif ERSOY başta olmak üzere tüm Oda personellerimize ve projenin yazılmasından uygulanmasına kadar her kademesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor, projenin ilimize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İlgili Yazılar
Haberler

Av. Senem KOCA'nın Hukuk Ofisinin açılışına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar COŞKUN ile…
Devamı
Haberler

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlik Programına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet KIDIK ve İbrahim…
Devamı
Haberler

Türkmen Belediye Başkanı Veli FİDAN'a hayırlı olsun ziyareti

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish