Haberler

UNDP Temsilcileri OTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton ve UNDP Bölge Temsilcisi Hamit DOĞAN, OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali KAYA ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet KIDIK’ta yer aldılar.
Ziyarette; UNDP’nin depremden etkilenen 11 ildeki küçük işletmelere destek olmayı amaçlayan İsveç destekli hibe programı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Odamızın girişimleri neticesinde; depremden etkilenen ve işyeri yıkılan esnaflarımıza Türkiye’de deprem sonrası erken toparlanma programı kapsamında küçük işletmelerin desteklenmesi hibe programı uygulanmıştır ve sonuçları beklenmektedir. Bu konuya ilaveten ayrıca İşgücü ara eleman yetiştirme konusunda eğitim desteği verileceği hususu görüşülmüş olup, en kısa zamanda eğitimlerin İlimizde gerçekleştirilmesi sözü alınmıştır.
OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, nazik ziyaretlerinden ötürü ve ayrıca ilimize sağlanan hibe desteği programı ve sözünü almış bulunduğumuz ara eleman yetiştirme eğitim destekleri için UNDP temsilcilerine teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Haberler

OTSO YÖNETİM KURULU'NA ZİYARET

Boztaş Auto Yetkilisi Volkan TAŞ, TÜGŞAV Osmaniye İl Başkanı Sefa BÜLBÜL ve Yakup ÇENET…
Devamı
Haberler

OTSO'YA YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

Osmaniye Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Kurucu Müdürü ve aynı zamanda Odamızın üyesi…
Devamı
Haberler

Erdoğan Hınıslı Toplantı Salonu'nun açılış töreni

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish