Haberler

UNDP Temsilcileri OTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton ve UNDP Bölge Temsilcisi Hamit DOĞAN, OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali KAYA ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet KIDIK’ta yer aldılar.
Ziyarette; UNDP’nin depremden etkilenen 11 ildeki küçük işletmelere destek olmayı amaçlayan İsveç destekli hibe programı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Odamızın girişimleri neticesinde; depremden etkilenen ve işyeri yıkılan esnaflarımıza Türkiye’de deprem sonrası erken toparlanma programı kapsamında küçük işletmelerin desteklenmesi hibe programı uygulanmıştır ve sonuçları beklenmektedir. Bu konuya ilaveten ayrıca İşgücü ara eleman yetiştirme konusunda eğitim desteği verileceği hususu görüşülmüş olup, en kısa zamanda eğitimlerin İlimizde gerçekleştirilmesi sözü alınmıştır.
OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, nazik ziyaretlerinden ötürü ve ayrıca ilimize sağlanan hibe desteği programı ve sözünü almış bulunduğumuz ara eleman yetiştirme eğitim destekleri için UNDP temsilcilerine teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Haberler

80. Mali Genel Kurul Toplantısı

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı
Haberler

Oto Galericiler Derneği Başkanı Mehmet DURUCAN’a hayırlı olsun ziyareti

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar ÇOŞKUN ile…
Devamı
DuyurularHaberler

TRADE WINDS Avrupa/Avrasya 2024

ABD Ticaret Bakanlığının her yıl gerçekleştirdiği Trade Winds Forumu bu yıl…
Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish