Haberler

TKDK Osmaniye Ofisinin Lansmanı Yapıldı

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Ali KAYA ve Bekir DAĞ, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman YILDIRIM, İbrahim KARATAŞ, İbrahim ÖZBAY, Ahmet KIDIK ve Danışman Haydar COŞKUN, Odamızda düzenlenen Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Osmaniye Ofisi’nin açılış ve tanıtım toplantısına katılım sağladılar.
Açılış programına ayrıca; Osmaniye Valisi Dr. Erdinç YILMAZ, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem KOLABAŞ, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hatay İl Koordinatörü Dr. Savaş ÖZGÜRSOY, DOĞAKA Genel Sekreteri Oğuz ALİBEKİROĞLU ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda Oda üyemiz katılım sağladılar.
OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY toplantıda yaptığı konuşmada; başta Sayın Valimiz olmak üzere İlimizin TKDK desteklerinden faydalandırılması ve irtibat ofisinin açılmasına katkı sunan ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, TKDK Osmaniye Ofisinin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlgili Yazılar
Haberler

80. Mali Genel Kurul Toplantısı

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı
Haberler

Oto Galericiler Derneği Başkanı Mehmet DURUCAN’a hayırlı olsun ziyareti

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar ÇOŞKUN ile…
Devamı
DuyurularHaberler

TRADE WINDS Avrupa/Avrasya 2024

ABD Ticaret Bakanlığının her yıl gerçekleştirdiği Trade Winds Forumu bu yıl…
Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish