Haberler

OTSO Yönetim Kurulu Osmaniye’nin Milli Mücadele Zaferi’nin 102. Yılını kutladı.

OTSO Yönetim Kurulu Osmaniye’nin Milli Mücadele Zaferi’nin 102. Yılını kutladı.
Osmaniye’nin Milli Mücadele Zaferinin 102. Yılı; Odamız ile Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenler Platformu (OBADER) ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin (OGC) birlikte düzenlediği programla Başkent Ankara’da coşkuyla kutlandı.
Programa; OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali KAYA ile Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman YILDIRIM, Zafer COŞKUN, Ahmet KIDIK, İbrahim ÖZBAY ve İbrahim KARATAŞ katılım sağladılar.
Program kapsamında; OTSO Yönetim Kurulu ile birlikte Osmaniyeli gazeteciler, Ankara’da görev yapan Bürokrat, Akademisyen ve Siyasetçiler Anıtkabir’i ziyaret ettiler. Heyet adına OGC Başkanı İsrafil AVCI, Mozoleye çelenk bıraktı ve ardından Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.
Anıtkabir programının ardından Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde düzenlenen yemekte, misafirlere Osmaniye’nin yöresel yemeklerinden etli kömbe, yoğurtlu kömbe, tirşik çorbası, Kadirli turpu, yerfıstığı ve Osmaniye kömbesi ikram edildi.
Programda; OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, OGC Başkanı İsrafil AVCI , OBADER Başkanı Selami GÜL ile Osmaniye AK Parti Milletvekili Seydi GÜLSOY konuşma yaptılar. Konuşmacılar, Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yıldönümünü kutlayıp, programlara katılım sağlayan hemşehrilerine teşekkür ettiler.

İlgili Yazılar
Haberler

Av. Senem KOCA'nın Hukuk Ofisinin açılışına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar COŞKUN ile…
Devamı
Haberler

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlik Programına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet KIDIK ve İbrahim…
Devamı
Haberler

Türkmen Belediye Başkanı Veli FİDAN'a hayırlı olsun ziyareti

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish