Haberler

OTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI DEVRİM MURAT AKSOY’DAN SEÇİM MESAJI

Odamızın “Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri Seçimi” 1 Ekim 2022 tarihinde yapılarak yeni Yönetim ve Meclis üyelerimiz belirlenmiştir.
Odamız seçimleri nezaket çerçevesinde başarı ile tamamlanmış olup, öncelikle bizleri bu göreve layık gören üyelerimiz başta olmak üzere, seçim sürecinde seçimlerimizin hoşgörü içerisinde, son derece refah ve güvenli bir atmosferde gerçekleştirilmesine katkı sağlayan Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı ile Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Oda personellerimize ve değerli üyelerimize ortaya koydukları hoşgörü ve nezaket için teşekkürlerimizi sunarız.
Bu dönemde aday olmuş seçilememiş, ayrıca 2018-2022 döneminde görev yapan tüm yönetim, meclis ve meslek komitesi üyelerimize de yaptıkları çalışmalar ve değerli hizmetlerinden ötürü ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.
Odamız; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, meslekî faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş, tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur. Buradan hareketle Odamızın yapacağı çalışmalarda hedef kitlesi üyeleridir.
OTSO olarak misyonumuz; üyelerimize hizmet ilkelerinden ödün vermeden, ilimiz ve buna bağlı olarak ülkemiz ekonomisini geliştirmek maksatlı, kurumsal bir yapı içerisinde; kaliteli, faydalı ve hızlı bir şekilde hizmet sunabilmektir.
Yeni Yönetim ve Meclis Kurulumuzun Odamızın belirlediği vizyon ve misyon çerçevesinde hareket ederek, üyelerimiz başta olmak üzere, ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diler, saygılar sunarız.

Devrim Murat AKSOY
Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili Yazılar
Haberler

Yatırımcılardan OTSO'ya ziyaret

İCMS Dış Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Yetkilisi Mohammed Abdullahı GARBA ile…
Devamı
Haberler

“CNC Torna Operatörleri Olarak NEET'ler” isimli projenin Tanıtım toplantısı OKÜ'de gerçekleştirildi.

Odamızın koordinatör olduğu ve Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nin paydaşı olduğu…
Devamı
Haberler

OTSO Yönetim Kurulu'ndan Osmaniye İl Jandarma Komutanı'na ziyaret.

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Meclis Başkanı Yılmaz ATA, Yönetim Kurulu…
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish