DuyurularEtkinlik TakvimiHaberler

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Fuarı Hakkında Bilgilendirme

Kuruluşumuz Elka Fuarcılık Limited Şirketi tarafından, Osmaniye Valiliği, Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Borsa, Ziraat Odası, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü başta olmak üzere ilçeleri de dahil olmak üzere bir çok kamu kurum ve kuruluşlarının destekleri ile ilk kez düzenlenecek olan 1.Osmaniye Sanayi ve Ticaret Fuarı, 21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Semt Pazarı Merkez/Osmaniye adresinde gerçekleşecektir.
Sanayi alanındaki gelişmelerin takip edilebileceği ve ticarete konu olan tüm ürün ve hizmetlerin aynı anda sergilenerek bölge esnafı başta olmak üzere çevre illere ve ülke ekonomisine heyecan ve hareketlilik getireceği düşünülen fuar, yediden yetmişe tüm halkımızın ilgi ve beğeni odağı olacaktır.
2023 yılı içinde yaşanan, sosyal ve ticari hayatı etkileyen olumsuzlukların hızlı şekilde geride bırakılması amacı ile bölgemize olumlu katkılar sağlayarak piyasalara moral kaynağı olması planlanan etkinlik, beş gün süresince ücretsiz olarak gezilebilecektir.
1.Osmaniye Sanayi ve Ticaret Fuarı’nın ilk günü olan 21 Şubat Çarşamba günü katılımcılar için planlanan özel açılışın ardından 22 Şubat 2024 Perşembe günü saat 10.00’da ise halka açılışı için düzenlenecek tören GERÇEKLEŞECEKTİR.
Fuarımızda bizlerle birlikte olmanız bizlere büyük mutluluk verecektir.

İlgili Yazılar
Duyurularİhaleler

Menkul Mal Satış İlanı hk.

Osmaniye Defterdarlığı Gelir Müdürlüğü tarafından Odamıza gönderilen yazıya istinaden…
Devamı
Haberler

Av. Senem KOCA'nın Hukuk Ofisinin açılışına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar COŞKUN ile…
Devamı
Haberler

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlik Programına katılım

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat AKSOY, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet KIDIK ve İbrahim…
Devamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicEnglishTurkish