OSMANİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI “KARDEŞ ODA” PROTOKOLÜ İMZALANDI

OSMANİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI “KARDEŞ ODA” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ile Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası arasında” Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kardeş odalarla iletişimi güçlendirmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ortak faaliyetler gerçekleştirmek, ortak olarak etkin ve nitelikli projeler üretmek, sosyal ve kültürel faaliyetlerde işbirliği yapmak amacıyla kardeş oda protokolü imzalanmıştır.

Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant, Düzce Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Tuncay ŞAHİN, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin KAŞKA, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep OCAK, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun HACIKULAOĞLU, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin DEMİR, Krd. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan KELEŞ, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai KAMİTOĞLU, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker ATEŞ ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat AKSOY katılım sağlamıştır.

Odalar arasında “Kardeş Oda Protokolü”nün imzalanmasından sonra Osmaniye Valiliği, Belediye Başkanlığı ve Ticaret Borsası ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.

Ziyaretlerin ardından misafirlere Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi gezdirilmiştir. 

Galeri
Facebookta Paylaş