İŞGEM KOBİ UZMANI İLANI

Osmaniye’de girişimciliğin güçlendirilmesini ve girişimcilere elverişli iş ortamları oluşturulmasını sağlamak üzere, T.C. Osmaniye Valiliği sahipliğinde yürütülen Osmaniye İş Geliştirme Merkezi Projesi kapsamında Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde bir İş Geliştirme Merkezi kurulmaktadır.

Bu merkezin amacı, politikaları ve ilgili mevzuatı doğrultusunda yürüttüğü faaliyetlerin yerine getirilmesine, işliklerdeki girişimcilerin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimini hızlandırmaya, rekabet gücünü artırmaya ve kapasitesini geliştirmeye yönelik İş Geliştirme Merkezi Müdürü’nün gözetim ve denetiminde tam zamanlı ve sürekli çalışabilecek bir Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler (KOBİ) Uzmanı aranmaktadır.

 

İlgilenen adayların 10 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 17:00 ye kadar müracaatlarını İş Başvuru Formlarını doldurarak Osmaniye İş Geliştirme ve Girişim Hizmetleri A.Ş., Büyük Tüysüz Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. A Blok No:1 Toprakkale / Osmaniye adresinde görevli Ahu Selver YÜLEK’e elden ya da posta yolu ile teslim etmeleri rica olunur. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

 

Osmaniye İş Geliştirme Merkezi ile ilgili detaylı bilgi ve İş Başvuru Formu www.osmaniyeisgem.com web-sitesinden temin edilebilir.

 

KOBİ Uzmanı pozisyonuna başvuracak adaylarda aranan nitelikler ile iş tanımı aşağıdadır:

 

GENEL NİTELİKLER

  • Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık işletme, ekonomi, pazarlama, maliye, finans, mühendislik (özellikle endüstri mühendisliği) veya benzeri alanlarından lisans mezunu en az 5 (beş) yıllık iş tecrübesi sahibi olan, (lisansüstü derecesine sahip adaylardan en az 3 (üç) yıllık uygun iş tecrübesi olan),
  • Tercihen şirketlerin satış, yönetim bölümlerinde veya ticari birlikler ve odalarda, piyasalarda büyümeyi yönlendiren ve/veya iş performansını optimize eden özel sektörde deneyimi olan,
  • Profesyonel uzman ekipleri yönetme deneyimi sahibi,
  • KOBİ'lerle doğrudan çalışma ve özellikle yeni pazar fırsatları yaratma tecrübesine sahip,
  • Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerileri olan,

·         İyi derecede bireysel ve kurumsal iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip,

·         İşletme yönetimi ve müzakere teknikleri alanlarında bilgi ve beceri sahibi,

·         Güçlü ağ oluşturma, arabuluculuk ve pazarlık alanlarında bilgi ve becerileri sahibi,

·         Microsoft Ofis uygulamalarına hâkim ve

·         İyi düzeyde İngilizce yazabilen, konuşabilen nitelikte kişiler aranmaktadır.

 

 

DİĞER NİTELİKLER

·         B-Sınıfı ehliyet sahibi olması,

·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ve

·         1.08.1972 tarihinden sonra doğmuş olması gerekmektedir.

 

Facebookta Paylaş